Čeština (Česká republika)Deutsch (DE-CH-AT)
Home

Rokytnice nad Jizerou

rokytnice

Die Stadt Rokytnice nad Jizerou befindet sich im westlichen Teil des Riesengebirges, eingeschlossen vom Kotel (Kesselberg) und dem Lysá Hora. Liegt in einer Höhe von 447 bis 1.417 M.ü.dM.

Der Ort verteilt sich auf eine Fläche von 3.696 ha und hat mehr als 3 Tausend ständige Einwohner. Rokytnice nad Jizerou besteht aus verschiedenen Ortsteilen: Dolní Rokytnice (Unteres Rokytnice), Horní Rokytnice (Oberes Rokytnice), Rokytno, Františkov, Studenov, Vilémov (Vilhemstall), Hranice und Hleďsebe (Sichtfürdich).

Mit seine Lage ist ideale Basis für Winter- und Sommererholung. 

Tipy na výlety

There are no translations available.

kaplicka

Využijte jeden z našich tipů na výlet v blízkém okolí Rokytnice nad Jizerou. Zpracovali jsme pro vás turisticky vyznačené trasy s náročností pro malé i velké, za dobrého i špatného počasí. Krásy rokytnického panorama stojí za to vidět i v zimě.

 

Ubytování

There are no translations available.

HR449

Vyberte si komfortní ubytování v jednom z námi doporučených apartmánů v Rokytnici nad Jizerou. Apatrmány jsou setříděny podle lokalit 

 

Krakonošův obchod

There are no translations available.

krakonosuv-obchod

Navštivte náš internetový obchod s dárkovými a upomínkovými předměty s motivy Rokytnice a Krkonoš. Nabízíme také Krakonošovy produkty od sladkostí, přes čaje až po originální lihoviny.

 
Počásí v regionu
Banner
Website CMS Joomla

Joomla Extensions Directory Listing